W dniu 23 września odbył się w naszym przedszkolu piknik rodzinny z okazji Święta Pieczonego Ziemniaka. Była to wspaniała okazja na zintegrowanie środowiska przedszkolnego i rodzinnego. Nasze przedszkolaki miały okazję brać udział w wielkich poszukiwaniach srebrnych ziemniaków, ukrytych w ,,Tajemniczym ogrodzie”. Odbyły się również konkurencje sportowe zarówno dla dzieci jak i rodziców, w trakcie, których wszyscy aktywnie współpracowali i znakomicie się bawili. Rodzice mieli okazję aby zaskoczyć (lub nie) swoje dzieci pomysłowością i kreatywnością tworząc “cudaki-kartoflaki”, z których później powstała wspaniała wystawa.
Podczas pikniku został rozstrzygnięty konkurs na NAJWIĘKSZEGO ziemniaka, musimy przyznać, iż waga i wielkość ziemniaka faktycznie nam zaimponowała. Przypomnimy, iż w konkursie zwyciężyła Hania Lorenc z najmłodszej grupy. Ogromne gratulacje!!!
Podczas naszego spotkania mieliśmy okazję kosztować pieczonych ziemniaków jak również grillowanej kiełbaski. Dziękujemy bardzo wszystkim za przybycie i doskonałą wspólną zabawę :-).

Secured By miniOrange