Drodzy Rodzice!
Przypominamy, że w lipcu nasze przedszkole jest zamknięte – wszyscy odpoczywamy, ładujemy baterie i cieszymy się letnimi przygodami. Na pierwsze przedszkolne spotkanie po wakacyjnej przerwie zapraszamy już 4 sierpnia. W tym dniu ponownie otwieramy nasze drzwi i z radością powitamy dzieci w przedszkolnych salach!
W razie pytań dotyczących organizacji lub adaptacji nowych przedszkolaków – jesteśmy do Waszej dyspozycji.
Drodzy Przedszkolacy!
Cieszymy się, że korzystacie z wakacji – bawcie się, odpoczywajcie i zbierajcie dużo pozytywnej energii! Już nie możemy się doczekać wspólnych zabaw, spacerów i nowych przygód w naszej przedszkolnej ekipie. Przyjdźcie do nas z uśmiechem i nową porcją sił – czeka na Was mnóstwo niespodzianek!
Życzymy wszystkim pięknych, bezpiecznych wakacji i do zobaczenia 4 sierpnia! 🌞



