Ubezpieczenie

NFORMACJA W SPRAWIE UBEZPIECZENIA NNW UCZNIÓW

Szanowni Rodzice!
W imieniu Dyrekcji przedszkoły , informujemy, że w związku ze zmianą przepisów prawa (Ustawa o Działalności Ubezpieczeniowej i Reasekuracyjnej z dnia 11.09.2015) oraz RODO z 10.05.2018 uległy zmianie zasady zawierania ubezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży.

1)Zgodnie z wytycznymi MEN – NNW jest ubezpieczeniem dobrowolnym. W związku z tym zdecydowaliśmy o rezygnacji z formy grupowej ubezpieczenia niejako wymuszającej zawarcie ubezpieczenia w jednym konkretnym wariancie dla całej społeczności uczniowskiej oraz nakładajacej na przedszkole szereg zobowiązań których nie jesteśmy w świetle dzisiejszych uwarunkowań prawnych spełnić.

2) To Państwo, jako rodzice decydujecie sami, w jaki sposób ubezpieczycie swoje dzieci.. My bardzo do tego zachęcamy, gdyż z doświadczenia wiemy, że wypadki się zdarzają i niezmiernie ważne jest to aby nasze dzieci posiadały takie ubezpieczenie.

3) Jednoczesnie nie chcemy decydować za rodziców i narzucać jednego wariantu ubezpieczenia. Państwo, sami wybieracie w zależności od potrzeb i możliwości finansowych. Możecie Państwo skorzystać z oferty każdego, dowolego towarzystwa ubezpieczeniowego, w ramach indywidualnego ubezpieczenia, ale prosimy zrobić to jak najszybciej.
Takie ubezpieczenia oferuja : AXA, PZU, Gothaer, Interrisk, Allianz, Generali.

4) Pragnąc pomóc podjąć Państwu decyzję, wzorem lat ubiegłych dokonaliśmy analizy ofert ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków złożonych przez różne Towarzystwa. Za najkorzystniejszą indywidualna uznaliśmy ofertę AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., /Bezpieczny.pl sp. z o.o.
Ubezpieczenie AXA można kupić w kilka minut, klikając w dedykowany naszemu przedszkolu link: https://bezpieczny.pl/przedszkole/20135

Każdy Rodzic wykorzystując kod Opiekuna – 20135 – indywidualnie otrzymuje tam 10% zniżki na dowolnie wybrany wariant ochrony i na każde z ubezpieczanych przez siebie dzieci. W ten sposób składka jest niższa niż w ubezpieczeniu grupowym.

Wszelkie zapytania dotyczące zawarcia umowy ubezpieczenia lub szczegółów związanych z ubezpieczeniem prosimy kierować do dedykowanego Opiekuna:

Twój Punkt Ubezpieczeń
Al. Niepodległości 8,
96-100 Skierniewice

Telefon : 691 71 88 99
Adres mail: skierniewice@tpu.com.pl

Oferta ubezpieczenia NNW firmy AXA.

Certyfikat “Zdrowo Jemy Zdrowo Rośniemy”

Projekt “Mały Miś”

Imieniny