OBÓZ MŁODZIEŻOWY BUŁGARIA – SŁONECZNY BRZEGI

Zakwaterowanie: Hotel Palazzo*** znajduje się ok. 3 km od Starego Miasta Nesebyru. Usytuowany jest w spokojnej okolicy Słonecznego Brzegu w odległości 350- 400m. od słynnej, piaszczystej plaży Cacao Beach. Nieopodal kompleksu znajdują się liczne kawiarnie, supermarkety, nieco dalej dyskoteki, które bez wątpienia przyciągną miłośników dobrej zabawy. Obiekt oferuje zakwaterowanie w klimatyzowanych pokojach z łazienką z prysznicem. Dodatkowo wszystkie pokoje w hotelu zapewniają bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. W każdym z nich znajduje telewizor oraz mała lodówka.

Termin:     04.07.-15.07.2016                                         Cena: 1790,00

OBÓZ MŁODZIEŻOWY WŁOCHY – RIMINI

Zakwaterowanie: Hotel Half Moon***  usytuowany jest w plażowej dzielnicy Rivazzurra, w niedalekiej odległości od Beach Village, Centro Benessere Mistral i Kiosko Rimini. Hotel wyróżnia niedaleka odległość od barów, restauracji. Hotel oferuje 35 pokoje wyposażone w telewizję satelitarną, telefon i sejf oferując wygodny pobyt w Rivazzurra.

 

                         Termin: 22.07- 31.07.2016   Cena: 1700 PLN

Obóz Taneczno-Muzyczny

Ośrodek Wczasowy Ostrów Pieckowski położony jest na skraju Mazurskiego Parku Krajobrazowego oraz Puszczy Piskiej, w pobliżu trasy Mrągowo – Szczytno. Wody jeziora Wągiel, nad którym malowniczo położony jest teren ośrodka, zakwalifikowane są do I klasy czystości (strefa ciszy). Dobrze zagospodarowany teren Ośrodka stwarza możliwość spędzania czasu w ulubiony przez siebie sposób. Na terenie ośrodka znajduje się kawiarnia, sklep, wypożyczalnia sprzętu wodnego, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki plażowej, koszykówki, stół do ping-ponga, bilard, lotki, świetlica z TV, dwie sale taneczne.